На консультації лікаря в клініці ви можете провести діагностику рухової функції хребта і його функціональних порушень на єдиному в Україні апараті IDIAG M360 комп'ютерної 3D-діагностики (Швейцарія, сертифікат AGR-Quality Seal).


❓В чому унікальність 3D діагностики?

? 3D сканер будує тривимірну модель хребта, дозволяючи виявити навіть незначні відхилення від норми, отримати інформацію про відхилення тіла від вертикальної осі, про становище лопаток, скручуванні плечового пояса і таза, перекосе тазових кісток, а також про м'язовий дисбаланс. За результатами обстеження і консультації лікаря ви отримуєте оцінку стану хребта в порівнянні з нормативними показниками для людей вашого віку і статури.

❓Как це працює?

?Дослідження займає всього кілька хвилин і не вимагає спеціальної підготовки пацієнта. Лікар отримує наочну інформацію про хребті, поставі, положенні голови, вкороченні кінцівок, асиметрії лопаток, плечей, позиціонуванні таза. Реконструкція хребта дозволяє візуалізувати його форму в трьох позиціях - вертикальної, нахили вперед і відхилення назад - і визначити просторове положення хребців. Так, наочно демонструється зміни або порушення постави, з визначенням їх ступеня і кута викривлення.

☑️ Переваги апарату IDIAG M360:

? Неінвазивність і безболісність;
⏳ Швидкість проведення - діагностика займає не більше 5 хвилин;
?️ Нешкідливість - не має променевого навантаження;
? Розгорнуті результати - після діагностики ви отримуєте файл з повним описом стану хребта в порівнянні з нормативними показниками.

Записуйтеся на консультацію лікаря за телефонами

?095 059 55 57
?097 059 55 57